M.Khorasani Consulting

به شرکت مشاوره خراسانی (M. Khorasani Consulting) خوش آمدید: ارتباط موثر در یک فضای بین المللی یکی از مهم ترین چالشهای پیش روی شرکت هاست. برای تبادل اطلاعات موثر و مفید باید مهارت های ارتباطی را افزایش داد. ما به مشتریانمان کمک می کنیم تا به بهترین وجه اطلاعاتشان را به صورت حرفه ای به مشتریان خود را ارائه دهند و این کار را از طریق سمینارهای پویا انجام می دهیم. ما همچنین به موکلان خود که پست های مدیریتی و رهبری دارند یاری میرسانیم تا اهدافی مناسب برای کارمندانشان ترسیم نموده و آن ها را در بازارهای جهانی هدایت کنند. یکی از تخصص های اصلی ما برگزاری سمینارهای ﺭﻭﺍﺒﻃ بین فرهنگی است که در آن به مشتریانمان کمک می کنیم مهارت ها و آگاهی های ﺭﻭﺍﺒﻃ بین فرهنگی خود را افزایش دهند تا با تکیه بر آن بر چالش های پیش رو در بازارهای جهانی غلبه کنند. کلاس های زبان انگلیسی تجاری و انگلیسی حقوقی و اسپانیایی تجاری ما هم هدفی جز ارتقای مهارت های زبانی مشتریانمان که برای بازارهای جهانی لازمند ندارند. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد سمینارها، تمرینات و کلاس های ما را در ادامه بیابید (همچنین بنگرید به "در مورد ما").

مهارت هاي ارائه و سخنراني : يکي ازحيطه هاي تخصصي ما آموزش دادن به مشتريانمان است تا بتوانند ارائه ها و سخنراني هاي عمومي شان را به نحو موثر و کارآمدي برگزار کنند. نخست، ما به موکلانمان مشاوره مي دهيم تا برخي "متغيرهاي ارائه" را در نظر داشته باشند. سپس براي آن ها ابزارهايي مناسب نيازهايشان درنظر مي گيريم تا بر شنوندگان سخنانشان تاثير شگرف بگذارند.

 ما به موکلانمان آموزش مي دهيم که ﻤﻬﻤﺘﺮﻴﻦعنصربصري ارائه شان خودشان هستند و در واقع آماده سازي براي يک ارائه يا سخنراني عمومي تنها به مهيا کردن اسلايدها محدود نمي شود. بايد توجه داشت که پيغام شفاهي (کلامي) در هر ارائه اي بيشتر از 7 درصد سخنراني را تشکيل نميدهد. يعني تا وقتي اطلاعات ارائه شده براي حاضرين دلپذير نباشد هيچ ﺗﺎﺛﻴﺮﻯ ﺑﺮ ﺁﻧﻬﺎ ﻧﺨﻮﺍﻫﺩ ﮔﺬﺍﺷﺕ. ﺍﺩﺍﻣﻪ

سمینارهای مدیریت و رهبری:

در این دورانی که ما در آن به سر می بریم یکی از مهمترین جنبه های مدیریت رهبری است، به ویژه رهبری ارتباطات. در رهبری رتباطی، شرکت ها به ارتباطات (به معنای تبادل اطلاعات) بین کارمندان بهای بیشتری می دهند چرا که آن را موتور حرکت تجارت خود میشمارند.یک مدیرلازم نیست که همه چیز را بداند ولی از وی انتظار می رود تا بتواند بهترین بهره وری را از دانش کارمندان خود داشته باشد و برای این کار باید قادر باشد با آن ها ارتباط فعال برقرار کند. بنابراین، مدیران باید فعالانه به کارمندان خود گوش دهند و همیشه با آن ها گفت و گو کنند تا کانال ارتباطی بینشان باز باقی بماند.یک فضای باز برای ارتباطات به مدیران اجازه میدهد که بهترین استفاده را از دانش کارمندان خود برده و در عین حال محیط کاریشان را پر انگیزه کنند. در ادامه ما به برخی از برنامه های سمینارهای رهبری و مدیریت خود اشاره می کنیم

 

ﺍﺩﺍﻣﻪ

 .

ﺴﻤﻴﻨﺎﺭهای بین فرهنگی: در این روزها، شرکت های بیشتری به اهمیت مهارت های بین فرهنگی پی ﻣﻰﺑﺮﻧﺪ. باید تاکید کنیم که آگاهی های فرهنگی ارتباطی به مهارت های زبانی ندارند. در گذشته تصور می شد صرفا با یادگیری زبان یک کشور خارجی و تسلط برآن در طول زمان می شود با ﻤﺸﺘﺭﻯهایی از آن کشورهم ارتباط ساده و موثری داشت.

ﺍﺪﺍﻤﻪ

 

 

آموزش زبان انگلیسی تجاری:

امروزه انگلیسی مهم ترین زبان دنیاست. انگلیسی زبان واسط میان افراد با پس زمینه های فرهنگی و زبانی مختلف در یک شرکت بین المللی است. بیشتر مقاله های علمی دنیا به این زبان نگاشته می شوند. انگلیسی زبان کاریست که ارتباط میان افرادی با زبان های مادری مختلف را در شرایط و محیط های گوناگون میسر می سازد. یکی از کارکردهای وِیژه زبان انگلیسی، انگلیسی تجاریست و در داد و ستد و اقتصادهای بین المللی کاربرد فراوان دارد

ﺍﺪﺍﻣﻪ

 

انگلیسی حقوقی: انگلیسی حقوقی یا lawspeak / legalese به سبکی از زبان انگلیسی اطلاق می شود که موکلان و کارمندان حرفه ای مرتبط با حقوق و صنعت به کار می برند. تهیه پیش نویس های قانونی، قراردادها و متون حقوقی همه به این سبک است. موارد استفاده این سبک از زبان انگلیسی عبارتند از الف) اسناد حقوقی نظیر قرارداد ها و گواهی نامه ها، ب) اسناد قانونی چون صورت جلسه های دادگا ها و لایحه ها، ج) رای دادگاه و دادخواست ها و د) مکاتبات حقوقی.

ﺍﺪﺍﻣﻪاسپانیای تجاری: اسپانیایی زبانیست که بیش از 400میلیون نفر در سراسر دنیا به آن تکلم می کنند برای همین یادگیری اسپانیایی تجاری برای دست یابی به موفقیت در بازارهای جهانی بسیار کارگشا می باشد. اسپانیایی زبان رسمی این کشورهاست: 

 

 

1) اسپانیا، 2) گینه استوایی، 3) آرژانتین، 4) بولیوی ، 5) شیلی، 6) کلمبیا، 7) کاستاریکا، 8) کوبا، 9) جمهوری دومنیکن، 10) السالوادور، 11) گواتمالا، 12) هندوراس، 13) مکزیک، 14) نیکاراگوئه، 15) پاناما، 16) پاراگوئه ، 17) اکوادور، 18) پرو ، 19) اروگوئه، 20) ونزوئلا و 21) پورتوریکو. همچنین توجه به این نکته نیز لازم است که در ایلات متحده امریکا نیز 34 میلیون نفر که 12.2 درصد جمعیت این کشور را تشکیل میدهند زبان مادریشان اسپانیایی است. ما کلاس های اسپانیایی زیادی را تدارک می دهیم که تمرکز عمده شان ساختار های نحوی این زبان و درک متون و یادگیری واژگان تخصصی تجاری است.

ﺍﺪﺍﻣﻪ

© M.Khorasani Consulting